Похід по Північному Кіпру

Листопад 2016

День 1

Прибуття на Північний Кіпр

День 2

Ранок


Lefkoşa (Никосія). Остання розділена столиця в світі, кордон проходить по історичному центру міста.


Güzelyurt (Морфу). З турецької мови güzel yurt перекладається красива країна, місто оточене безкрайніми апельсиновими садами. Основна визначна пам'ятка міста - середньовічний храм святого Маманта.


Lefke (Лефка). цікаве містечко, яке мало хто з туристів відвідує, але його відвідують багато суфіїв-паломників з усього світу, там жив і похований їхній шейх. Місто розташоване на пагорбах, майже з усіх боків його оточують апельсинові сади. У місті багато старовинних будівель.

День 3Gemikonağı


Yedidalga

День 4Палац Вуні. Палац Вуні був побудований близько V століття до н.е. для того, щоб тримати під контролем місто Солі та його жителів. Будівля була знищена пожежею в 380 р до н.е., після чого мешканці покинули його. Палацовий комплекс, що складається в цілому з 137 кімнат, збудований на трьох рівнях і розташований на високому пагорбі на захід від античного міста Солі. З нього відкриваються чудові види.


Bademliköy


Yeşilırmak. Кращу полуницю на Кіпрі вирощують саме в Йешілирмаку. У цьому селі росте найбільша виноградна лоза, яка була внесена до Книги Рекордів Гіннеса.


Yedidalga


Gemikonağı

День 5